Detajet e lajmit

  • image
image

Trajneri i Lirisë, Begolli: Penalltitë fat, kishim ngarkesë emocionale

october 27 ,2022

Trajneri i Lirisë, Granit Begolli, ka thënë pas ndeshjes së humbur në barazh nga Vushtrria, se skuadra ishte më e ngarkuar sesa që do të duhej për këtë ndeshje.  

Vushtrria e fitoi ndeshjen pas ekzekutimit të penalltive dhe u kualifikua tutje në finalen e play-offit për inkuadrim në Superligë.